7. květen 2019

Studentská vědecká soutěž o cenu děkana přírodovědecké fakulty

Děkujeme našim studentům za příkladnou reprezentaci ve Studentské vědecké soutěži o cenu děkana přírodovědecké fakulty a zárověn jim blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

Mgr. Jana Jakšová získala se svou prací Chemical sensing in Venus flytrap pod vedením doc. Andreje Pavloviče, Ph.D. první místo v doktorské kategorii v sekci Biologie a ekologie.

Mgr. Ursula Ferretti získala se svou prací CHemical quenching of singlet oxygen by plastoquinols and their oxidation products in Arabidopsis pod vedením doc. RNDr. Pavla Pospíšila, Ph.D. druhé místo v doktorské kategorii Fyzika.

Bc Anastasiia Balukova získala se svou prací Triplet Excited Carbonyls and Singlet Oxygen Formation During Oxidative Radical Reaction in Skin pod vedením M.Sc Ankushe Prasada, Ph.D. třetí místo v magisterské kategorii v sekci Biologie a ekologie, a zárověn třetí místo v posterové sekci.

Všem výhercům ještě jednou gratulujeme!

Autor: KBF